07.02.2017r.

22 stycznia świętowaliśmy dzień patrona naszej szkoły – Powstańców 1863r. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć we wzruszającym spektaklu upamiętniającym bohaterów walczących o niepodległość naszego kraju. Uczciliśmy ich pamięć wspaniałym przedstawieniem przygotowanym przez klasę 5c i 6b pod opieką wychowawców pana Radosława Potraca oraz pana Kazimierza Bryzka. Udaliśmy się równierz, na Cmentarz Bródnowski oraz do Parku im. Romualda Traugutta aby zapalić symboliczną lampkę na grobie weterana powstania, a także przy pomniku upamiętniającym straconych członków Rządu Narodowego w powstaniu styczniowym. Uczniowie pełnili również wartę honorową pod tablicą pamiątkową, gdzie zostały złożone kwiaty i znicze.