13.10.2016r.

W dniu dzisiejszym w naszej szkole miało miejsce ślubowanie klas pierwszych. Pierwszaki z wrodzonym sobie urokiem osobistym, odśpiewały hymn państwowy ( Beata kozidrak gdyby ich usłyszała, pewnie by im zazdrościła głosów i zapału). Nastepnie odbył sie kilkuminutowy recital oraz ślubowanie. Wszyscy, zarówno rodzice jak i nauczyciele byli wzruszeni zaangażowaniem naszych uczniów. Po wystepach artystycznych, odbyła się kilkuminutowa sesja zdjęciowa naszych małych "gwiazd". Dyrekcja oraz grono pedagogiczne życzy naszym uczniom jak najlepszych wyników w nauce oraz żeby w progach SP30 czuli się jak najlepiej.