1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

26.11.2013r.

We środę 20 listopada 2013r. w naszej szkole odbyły się „Otrzęsiny klas czwartych”. W atmosferze miłej zabawy, uczniowie wykazali się wiedzą i umiejętnościami z różnych przedmiotów. Konkurencje takie jak: Tor przeszkód, Spadające liście, Trzydziestka, Słówka, Szyfr, wzbudziły wiele emocji, radości. Zabawę zwieńczyło zjedzenie z uśmiechem plastra cytryny, a także przejście przez symboliczną bramę „Otrzęsiny”. Na zakończenie Pani Dyrektor wręczyła przedstawicielom klas dyplomy oraz magicznym piórem dokonała pasowania na ucznia klas starszych. Mają teraz przed sobą wielkie zadanie – dać przykład młodszym kolegom. Zadowoleni czwartoklasiści na koniec otrzymali słodki poczęstunek.

Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski.

19.11.2013r.

Urząd Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy zaprasza na koncert:

"DUCHY POETÓW"

Koncert odbędzie się w dniu 23 listopada 2013 r. o godz. 18.00 w Sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I st. NR 2 , im. Fr. Chopina przy ul. Namysłowskiej 4 w Warszawie.

WSTĘP WOLNY

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Organizatorem koncertu jest: Urząd Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy; Współorganizatorem: Dom Kultury Praga; Patronem medialnym: Radio Warszawa i Tygodnik Idziemy; Współpraca redakcyjna: RMF Classic.

17.11.2013r.

Dzielnicowy Dzień Zdrowego Jedzenia w praskiej "trzydziestce".

Po raz kolejny pracownicy i uczniowie szkoły stanęli na wysokości zadania. Podsumowanie działań, konkursów. Wspaniałe przedstawienie!!!!

Wystawa prac uczniów i oczywiście degustacja, to tylko niektóre z atrakcji. Jak było? Sprawdźcie sami.

Wystarczy kliknąć na obrazek :)

17.11.2013r.

Uroczystości Święta Niepodległości

Grupa uczniów SP 30 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 w Warszawie razem z DREPTAKAMI oraz przyjaciółmi wzięła udział w uroczystościach na Placu Piłsudskiego (po uroczej kontroli BOR), a następnie wspólnie z Prezydentem RP przemaszerowała w Marszu Razem dla Niepodległej. Dziękuję wszystkim za wytrwałość, za uśmiech oraz udział w tym niezwykłym wydarzeniu. Kancelarii Prezydenta dziękujemy za zaproszenie. Doroślakom dziękuję za pomoc. Opiekunem grupy był pan Radosław Potrac

13.11.2013r.

Wycieczka klasy 5a do Muzeum Sportu i Turystyki.

W dniu 7 listopada klasa 5a uczestniczyła w wycieczce do Muzeum Sportu i Turystyki. Uczniowie mieli okazję obejrzeć zbiory muzeum dotyczące sportu polskiego i światowego. Dzięki przewodnikowi, dzieci mogły również zgłębić swoją wiedzę na temat historii sportu. Miejsce to wywarło duże wrażenie na uczestnikach wycieczki.