1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

05.02.2014r.

Olimpiada ortograficzna

Dnia 11 lutego 2014 roku odbędzie się Olimpiada ortograficzna. Zapraszamy uczniów klas 4 - 6 do wzięcia udziału w Olimpiadzie ortograficznej.

Olimpiada odbędzie się we wtorek 11 lutego, na 7 godzinie lekcyjnej w sali nr. 26.

Dorota Zygardowicz

26.01.2014r.

Zima w mieście informacje

Informujemy, że karty uczestnika programu „Zima w Mieście 2014” są do pobrania w świetlicy i bibliotece szkolnej.

Klikając w obrazek możesz pobrać kartę uczestnika i regulamin Punktu Dziennego Pobytu w naszej Szkole w czasie ferii zimowych.

26.01.2014r.

Koncert Bożonarodzeniowy w Bazylice Najświetszego Serca Jezusowego - 26.01.2013r.

W dniu dzisiejszym tj. 26 stycznia 2014 roku odbył się koncert Bożonarodzeniowy w Bazylice Najświetszego Serca Jezusowego przy ulicy Kawęczyńskiej. Uczniowie przygotowali fantastyczne przedstawienie.

Kliknij jeżeli chcesz zobaczyć galerię:Galeria koncertu Bożonarodzeniowego

Miłego oglądania

24.01.2014r.

Realizacja budżetu partycypacyjnego w Dzielnicy Praga-Północ

Osoby zainteresowane informacjami na powyższy temat, mogą je uzyskać klikająć na logo lub pod umieszczonym poniżej adresem internetowym.

22.01.2014r.

Obchody Święta Szkoły

Uczniowie klas 2c oraz 4c wraz z wychowawcami przygotowali przepiękne przedstawienie poświęcone patronom naszej szkoły. Przedstawienie zatytułowane " Byli wolnymi polakami", przybliżyło naszym uczniom męstwo, tragedię oraz niezłomną wolę zachowanie tego co było wtedy dla naszego narodu najważniejsze - polskości. Powstańcy styczniowi 1863r. - o nich nie można zapomnieć.

Uczniowie po przedstawieniu udali się wraz z wychowawcami do miejsc upamiętniających wydarzenia roku 1863. Klasy 1 - 3 oraz 6 zapalą znicze pod tablicą pamiątkową na dziedzińcu szkoły. Klasy czwarte udały się na wycieczkę do Muzeum Wojska Polskiego ( powrót około godziny 13:00). Klasy piąte wraz z wychowawcami udali się w następujące miejsca:

1. Klasa 5a - Powązki Wojskowe,
  2. Klasa 5b - Cmentarz Bródzieński,
  3. Klasa 5c - Fort Legionów ( Pomnik Dowódców Powstania Styczniowego.

Chcesz obejrzeć galerię zdjęć - kliknij obrazek :).