Witajcie na stronie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 w Warszawie.

Szkoła mieści sie przy ulicy Kawęczyńskiej 2 w Warszawie. Telefon do szkoły: 22 619 53 82 oraz 22 670 47 80. Adres e-mail: sp30@edu.um.warszawa.pl

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uczniowie klas 2a i 2c bawili się na balu karnawałowym, którego przewodnim elementem były maski. W trakcie balu odbył się konkurs na najpiękniejszą maskę wykonaną własnoręcznie. Wybór nie był łatwy, bo wszystkie były piękne i ciekawe. Zwycięzcami zostali: Szymon Pawlak, Gabriela Fogtman i Karolina Sikora. Nie zabrakło też konkursów tanecznych i słodkiego poczęstunku. Bawiliśmy się wspaniale :)