Działalność biblioteki w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 w Warszawie.

Wczesna edukacja dla bezpieczeństwaOrganizacja miedzydzielnicowych konkursów z pomocy przedmedycznej

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o działalności biblioteki szkolnej kliknij na obrazek po lewej stronie :).

Adres strony Biblioteki: http://biblioteka30.blox.pl/html

Nasza biblioteka posiada bogaty księgozbiór oraz filmotekę.

Uczy, bawi, wychowuje i w razie potrzeby otacza opieką.

Biblioteka czynna w godzinach:

• w poniedziałek od 8:00 do 14:30
  • we wtorek od 8:00 do 14:30
  • w środę od 8:00 do 15:00
  • w czwartek od 8:00 do 14:00
  • w piątek od 8:00 do 14:00

czekają na Was drodzy uczniowie nauczyciele bibliotekarze:

1. Maria Krzysztoporska
  2. Barbara Komorowska

Szczególnie polecamy!

Korzystanie z księgozbioru podręcznego zawierającego książki popularnonaukowe dla dzieci i młodzieży ze wszystkich dziedzin wiedzy: od wydawnictw ogólnych(encyklopedie,leksykony) poprzez wiedzę przyrodniczą i językową (różne rodzaje słowników języka polskiego), po historyczną.

Biblioteka organizuje:

Wiele ciekawych konkursów czytelniczych i plastycznych dla uczniów klas 0-6, cykle zajęć na Światowy Dzień Pluszowego Misia przypadający na 25 listopada dla klas 0 - II oraz zajęcia "Bezpieczeństwo i pierwsza pomoc"

Zapraszamy na zajęcia Szkolnego Klubu Bezpieczeństwa

Zajęcia odbywają się w każdy czwartek od 14.00- do 15.00 w czytelni biblioteki szkolnej!

Możesz sprawdzić co pozostało w twojej pamięci z zajęć z pierwszej pomocy, udoskonalić swoje umiejętności i spędzić ciekawie czas!