Projekt – Dobre praktyki – dobrzy nauczyciele – skuteczna szkoła

Miło nam Państwa poinformować, że NASZA SZKOŁA w grudniu 2010 wraz z 60 innymi warszawskimi placówkami została wytypowana przez Biuro Edukacji Urzędu m. st. Warszawy do udziału w Projekcie – Dobre praktyki – dobrzy nauczyciele – skuteczna szkoła. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (w ramach działania 3.3 Poprawa jakości kształcenia, poddziałanie 3.3.2 Efektywny system kształcenia i doskonalenia nauczycieli – projekty konkursowe).

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie wraz z Partnerami :

1. Urzędem m.st. Warszawy
  2. Fundacją Pomocy Ludziom Niepełnosprawnym w Warszawie
  3. Firmą DIDASKO – Joanna i Piotr Białobrzescy
  4. Organizacją Edukacja Pro Futuro – Spółka z o.o. w Warszawie
  5. Towarzystwem Przyjaciół Integracyjnych Społecznych Szkół Podstawowych w Milanówku
  6. Warszawskim Kołem Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym

realizuje projekt, którego celem jest stworzenie nowego systemu organizowania i realizacji praktyk umożliwiającego poprawę jakości przygotowania studenta do wykonywania zawodu nauczyciela. Celem jest także utworzenie zespołu placówek ćwiczeniowych Akademii Pedagogiki Specjalnej.

Okres realizacji projektu: 01.08.2010 – 31.10.2014.