Witajcie na stronie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 w Warszawie.

Szkoła mieści sie przy ulicy Kawęczyńskiej 2 w Warszawie. Telefon do szkoły: 22 619 53 82 oraz 22 670 47 80. Adres e-mail: sp30@edu.um.warszawa.pl

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

09 marca 2019r.

W dniu 9 marca 2019 roku został rozstrzygnięty konkurs grantowy zorganizowany przez Fundację Veolia. Głównym zadaniem grup biorących udział w konkursie było opracowanie projektu dzielnicy marzeń – zrównoważonej energetycznie, zielonej i przyjaznej mieszkańcom. Miło nam poinformować, że pierwsze miejsce zajął zespół z naszej szkoły, ex aequo z zespołem ze szkoły podstawowej nr 73. Inny zespół "Nosacze", który reprezentował naszą szkołę zajął czwarte miejsce. Opiekunem zespołów był nauczyciel informatyki, pan Kazimierz Bryzek. Gratulacje.