Jesteś tutaj: Start / Sport

Wyniki rywalizacji sportowej w roku szkolnym 2021/2022

W Dzielnicy Praga Północ podsumowaliśmy dzisiaj wyniki rywalizacji sportowej w roku szkolnym 2021/2022. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i ich nauczycieli w-f - którzy dali z siebie wszystko.
Zresztą, sami zobaczcie. Są powody do radości.
Zdj. strona Urzędu Dzielnicy Praga Pn.

GRATULACJE

Poznaliśmy najlepszych sportowców Pragi-Północ Ostatnie miesiące minęły na rywalizacji w kilku dyscyplinach sportowych: unihokeju , pływaniu, lekkoatletyce, piłce nożnej i zapasach.

Dziś podczas oficjalnego podsumowania LV Warszawskiej Olimpiady Młodzieży 2021-2022 w ręce młodych sportowców powędrowały puchary, dyplomy oraz gratulacje od Krzysztofa Celińskiego, naczelnika Wydziału Sportu i Rekreacji Urzędu Dzielnicy Praga-Północ.

Oto klasyfikacja ogólna:

Kategoria Igrzyska Dzieci:

Szkoła Podstawowa nr 30laughing

Kategoria Igrzyska Młodzieży:

Szkoła Podstawowa nr 30laughing

Kategoria Szkół Ponadpodstawowych:

VIII Liceum Ogólnokształcące

L Liceum Ogólnokształcące

Miasto Stołeczne Warszawa WOM w Dzielnicy Praga-Północ AKTYWNA WARSZAWA Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863r. Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi Szkoła Podstawowa nr 127 im. H.Sienkiewicza Szkoła Podstawowa nr 258 im. gen. Jakuba Jasińskiego w Warszawie ZS40 VIII LO im. Władysława IV L LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy

Współzawodnictwo

Puchary