Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863 r.

03-772, Warszawa

ul. Kawęczyńska 2

tel. 226195382

sp30@eduwarszawa.pl

Godziny dostępności nauczycieli Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 dla uczniów i rodziców w roku szkolnym 2022/2023

Godziny dostępności nauczycieli Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi  nr 30  dla uczniów i rodziców

w roku szkolnym 2022/2023

Lp.

Nazwisko i  imię nauczyciela

dzień tygodnia

godzina

sala

1.      

Adamczuk Paulina

czwartek

7.00

409

2.      

Bień Agata

czwartek

7.00

323

3.      

Biernacka Renata

czwartek

11.40

pokój nauczycielski

4.      

Bogusz Elżbieta

czwartek

15.00

234

5.      

Borecka Urszula

czwartek

13.40

gabinet pedagoga

6.      

Bryzek Kazimierz

poniedziałek

12.55

316

7.      

Chybowska Anna

poniedziałek

11.35

229

8.      

Czuryłło – Bielecka Mirella

wtorek

8.40

gabinet logopedy

9.      

Dąbrowska Beata

środa

17.30

świetlica szkolna

10.   

Derkacz Urszula

środa

15.00

sala oddziału przedszkolnego

11.   

Gołba Ewa

wtorek

14.45

217

12.   

Gorczyca Katarzyna

wtorek

12.55

226

13.   

Gulatowska Monika

środa

8.50

418

14.   

Guzek-Horowska Katarzyna

poniedziałek

7.50

325

15.   

Haraburda Ewa

piątek

14.35

329

16.   

Haszko Dorota

czwartek

8.00

gabinet logopedy

17.   

Izdebska Marta

poniedziałek

14.45

401

18.   

Janik Ewa

środa

12.45

226

19.   

Jank-Soporowska Agnieszka

środa

14.45

225

20.   

Jankowska Joanna

środa

11.45

412

21.   

Jaroskiewicz Anna

czwartek

15.30

337

22.   

Jemielniak Emilia

wtorek

9.45

pokój nauczycielski

23.   

Kamińska Marta

środa

14.45

322

24.   

Karolkiewicz Grzegorz

wtorek

14.45

pokój nauczycieli wychowania fizycznego

25.   

Karolkiewicz Małgorzata

poniedziałek

14.45

pokój nauczycieli wychowania fizycznego

26.   

Kęsicka Katarzyna

środa

15.30

324

27.   

Kłos Wioletta

czwartek

11.35

231

28.   

Kozłowska Bogumiła

czwartek

11.50

323

29.   

Krakowska Lidia

wtorek

11.35

świetlica szkolna

30.   

Krzysztoporska Maria

poniedziałek

15.00

biblioteka

31.   

Kuzioła Monika

poniedziałek

13.50

402

32.   

Majchrzak Elżbieta

zwolnienie lekarskie

33.   

Majchrzak Jarosław

wtorek

15.40

hala sportowa

34.   

Mallach Monika

poniedziałek

7.00

pokój nauczycielski

35.   

Marcińczyk Katarzyna

środa

11.35

świetlica szkolna

36.   

Maziarz Jan

poniedziałek

13.50

hala sportowa

37.   

Mielczarek Hanna

czwartek

13.50

407

38.   

Mierzejewska Alicja

poniedziałek

14.45

410

39.   

Mięgoć Małgorzata

środa

16.30

421

40.   

Modlińska Aleksandra

poniedziałek

7.50

325

41.   

Mulik Mikołaj

poniedziałek

14.40

hala sportowa

42.   

Musiał Olga

poniedziałek

13.50

pokój nauczycielski

43.   

Obrowska Monika

poniedziałek

13.50

pokój nauczycielski

44.   

Ogrońska Mariola

wtorek

8.00

422

45.   

Otto-Orzeł Anna

środa

13.40

pokój nauczycielski

46.   

Pawlik-Regulska Agnieszka

wtorek

13.50

235

47.   

Połosak Milena

poniedziałek

11.50

pokój nauczycielski

48.   

Podwysocka Marzena

poniedziałek

9.55

pokój nauczycielski

49.   

Potrac Radosław

czwartek

14.45

413

50.   

Puciłowski Artur

poniedziałek

14.45

218

51.   

Ryder Małgorzata

poniedziałek

14.30

gabinet dyrektora

52.   

Rymarski Jarosław

wtorek

07.30

hala sportowa

53.   

Sajewska Beata

wtorek

12.00

sala oddziału przedszkolnego

54.   

Seliga Róża

poniedziałek

13.50

pokój nauczycielski

55.   

Serzysko Anna

wtorek

15.30

409

56.   

Sewestianiuk Katarzyna

czwartek

13.50

pokój nauczycielski

57.   

Sienkiewicz Karolina

wtorek

13.00

gabinet pedagoga

58.   

Sobolewska Julita

wtorek

11.30

świetlica szkolna

59.   

Sowińska Aleksandra

wtorek

16.35

411

60.   

Stalewski Krystian

czwartek

14.45

hala sportowa

61.   

Szałkowska Magdalena

poniedziałek

15.00

świetlica szkolna

62.   

Szczodrowski Sławomir

wtorek

15.30

418

63.   

Szeląg-Kułakowska Ewa

wtorek ( I i III)

7.00

223

64.   

Sztankiewicz Patrycja

poniedziałek

11.30

świetlica szkolna

65.   

Sztyler Magdalena

środa

15.00

biblioteka

66.   

Szewczyk Justyna

Poniedziałek

13.50

235

67.   

Szymczak Agnieszka

środa

8.00

231

68.   

Świętochowska Teresa

czwartek

16.00

świetlica szkolna

69.   

Urbanowska Marlena

czwartek

13.50

sala oddziału przedszkolnego

70.   

Wojtaś Małgorzata

piątek

14.30

224

71.   

Wydrzyński Wojciech

wtorek

13.50

402

72.   

Zygardowicz Dorota

środa

13.50

410

 

========================================================