Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863 r.

03-772, Warszawa

ul. Kawęczyńska 2

tel. 226195382

sp30@eduwarszawa.pl
Jesteś tutaj: Start / Świetlica / KONKURSY

KONKURSY

Artykuły

2022-11-27

Świetlicowy Konkurs Plastyczny "ŚWIĄTECZNA CHOINKA"

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia świetlica szkolna zachęca do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na najpiękniejsze drzewko świąteczne. Szczegóły konkursu znajdą Państwo na plakacie poniżej.

plakat

Czytaj więcej o: Świetlicowy Konkurs Plastyczny "ŚWIĄTECZNA CHOINKA"
2022-11-21
2022-11-21

"MÓJ SUPER PIES" - wyniki konkursu

Mamy zaszczyt ogłosić wyniki konkursu na komiks „Mój super pies”. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów. Bardzo dziękujemy za wszystkie dostarczone prace. Uczestnicy wykazali się pomysłowością, wyobraźnią i talentami plastycznymi. Komisja konkursowa oceniając prace wzięła pod uwagę; zgodność z tematyką konkursu, estetykę i staranność wykonania pracy oraz kreatywność i pomysłowość. Niektóre prace nie były zgodne z regulaminem, ale urzekły one naszych jurorów i postanowili przyznać autorom tych prac wyróżnienia.

Czytaj więcej o: "MÓJ SUPER PIES" - wyniki konkursu
2022-11-11

"PAKA DLA ZWIERZAKA"

Świetlica szkolna zaprasza do wzięcia udziału w zbiórce charytatywnej na rzecz Schroniska na Paluchu. Szczegóły dotyczące akcji znajdą Państwo poniżej.

 

Regulamin akcji "PAKA DLA ZWIERZAKA"

plakat

Czytaj więcej o: "PAKA DLA ZWIERZAKA"
2022-10-12

Świetlicowy Konkurs Plastyczny "MÓJ SUPER PIES"

Świetlica szkolna organizuje konkurs plastyczny, w którym do wykonania jest komiks pod tytułem „Mój super pies”. Dzieci klas I-III oraz dzieci z klas IV uczęszczające do świetlicy, mają za zadanie opowiedzieć historię o swoim psie. Pracę należy dostarczyć do świetlicy szkolnej do dnia 28.10.2022r.

 

Regulamin konkursu "Mój super pies"

plakat konkursowy

Czytaj więcej o: Świetlicowy Konkurs Plastyczny "MÓJ SUPER PIES"
2022-09-15