Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863 r.

03-772, Warszawa

ul. Kawęczyńska 2

tel. 226195382

sp30@eduwarszawa.pl

Ślubowanie pierwszoklasistów 2022/2023

14.10.2022 to jak zawsze wyjątkowe święto w naszej szkole. Zazwyczaj jest to obok Święta Edukacji Narodowej - Dzień Pierwszaka - ze ślubowaniem i pasowaniem na ucznia szkoły.
W dzisiejszej uroczystości przygotowanej przez nauczycieli - wychowawczynie klas I - panią Elżbietę Bogusz, panią Annę Chybowską, pania Mileną Połosak, panią Agnieszkę Jank - Soporowską, oraz panie Joannę Jankowską, Agatę Bień i opiekunów samorządu - panią Dorotę Zygardowicz, a także opiekunów Pocztu Sztandarowego - panią Różę Seligę i pana Krystiana Stalewskiego - uczestniczyło wielu znakomitych gości - pani Agata Sobczyńska - Przewodnicząca Szkolnej Rady Rodziców, pani Gabriela Szustek Radna m.st. Warszawy, pani Hanna Jarzębska - członkini Komisji Oświaty Dzielnicy Praga Północ i wielu innych - wraz z rodzicami, nauczycielami szkoły oraz zaproszonymi przedstawicielami Szkolnego Samorządu Uczniowskiego.
Uczniowie po wzruszającym programie artystycznym złożyli ślubowanie na Sztandar Szkoły, po czym zostali pasowani historycznym piórem na Pierwszaków Szkoły.
Uroczystości towarzyszyły wzruszenia, uśmiechy, radości, łzy rodziców i moc dobra - wraz z upominkami dla dzieci ufundowanymi przez Radę Rodziców.
Wszystkim życzymy dobrego Dnia Edukacji oraz gratulujemy oficjalnego przyjęcia w poczet nowych uczniów Trzydzistki.
Tekst: R.Potrac
Zdj. K. Bryzek

Chcesz obejrzeć film - kliknij obrazek.

ŚLUBOWANIE