Grono pedagogiczne
Grono pedagogiczne i Zespoły Nauczycielskie
ROK SZKOLNY 2023/2024
Klasa |
Wychowawca |
Sala |
0A |
Teresa Olińska |
sala zerówki |
1a |
Małgorzata Wojtaś |
224 |
1b |
Anna Otto- Orzeł |
327 |
1c |
Katarzyna Guzek - Horowska |
325 |
2a |
Agnieszka Jank - Soporowska |
225 |
2b |
Elżbieta Bogusz |
225 |
2c |
Anna Chybowska |
228 |
3a |
Ewa Haraburda |
329 |
3b |
Wioletta Kłos |
218 |
3c |
Ewa Janik |
226 |
4a |
Aleksandra Sowińska |
411 |
4b |
Agnieszka Pawlik-Regulska |
324 |
4c |
Agata Bień |
323 |
5a |
Jarosław Rymarski |
322 |
5b |
Justyna Szewczyk |
223 |
5c |
Monika Gulatowska |
418 |
6a |
Wojciech Wydrzyński |
402 |
6b |
Urszula Derkacz |
409 |
6c |
Dorota Zygardowicz |
410 |
7a |
Krystian Stalewski |
407 |
7b |
Katarzyna Sewestianiuk |
401 |
7c |
Radosław Potrac |
413 |
8a |
Olga Musiał |
417 |
8b |
Ewa Gołba |
217 |
ROK SZKOLNY 2023/2024
ZESPOŁY NAUCZYCIELSKIE
Zespół nauczycieli oddziałów przedszkolnych i edukacji wczesnoszkolnej |
||
0a |
Teresa Olińska Beata Sajewska |
|
1a |
Małgorzata Wojtaś |
przewodnicząca zespołu |
1b |
Anna Otto-Orzeł |
|
1c |
Katarzyna Guzek-Horowska Aleksandra Modlińska |
|
2a |
Agnieszka Jank-Soporowska Barbara Jarosz |
|
2b |
Elżbieta Bogusz |
|
2c |
Anna Chybowska Milena Połosak |
|
3a |
Ewa Haraburda |
|
3b |
Ewa Janik Katarzyna Gorczyca |
|
3c |
Wioletta Kłos Marta Kamińska |
|
Zespół nauczycieli przedmiotów humanistycznych i przedmiotów artystycznych |
|
Ewa Gołba |
przewodnicząca zespołu |
Agnieszka Pawlik-Regulska |
|
Dorota Zygardowicz |
|
Anna Otto - Orzeł |
|
Artur Puciłowski |
|
Małgorzata Ryder |
|
Róża Seliga |
|
Joanna Jankowska |
przewodnicząca zespołu nauczycieli przedmiotów artystycznych |
Agata Bień |
|
|
|
|
|
Zespół nauczycieli przedmiotów matematyczno - przyrodniczych |
|
Hanna Mielczarek |
przewodnicząca zespołu |
Artur Puciłowski |
|
Anna Serzysko |
|
Ewa Olszewska |
|
Urszula Borecka |
|
Kazimierz Bryzek |
|
Wojciech Wydrzyński |
|
Aleksandra Sowińska |
przewodnicząca zespołu nauczycieli matematyki i informatyki |
Grzegorz Karolkiewicz |
|
Aneta Goździewska |
|
Anna Jaroskiewicz |
|
Zespół nauczycieli języków obcych |
|
Wojciech Wydrzyński |
przewodniczący zespołu |
Marta Izdebska |
|
Monika Kuzioła |
|
Katarzyna Sewestianiuk |
|
Justyna Szewczyk |
|
|
|
Zespół nauczycieli wychowania fizycznego |
|
Jarosław Majchrzak |
przewodniczący zespołu |
Elżbieta Majchrzak
|
|
Małgorzata Karolkiewicz |
|
Jan Maziarz |
|
Mikołaj Mulik |
|
Jarosław Rymarski |
|
Krystian Stalewski |
|
Grzegorz Karolkiewicz |
|
Zespół nauczycieli religii i etyki |
|
Marzena Podwysocka |
przewodniczący zespołu |
s. Dominika Jemielniak |
|
ks. Sławomir Szczodrowski |
|
Anna Chybowska
|
|
Zespół nauczycieli ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej |
|
Mariola Ogrońska |
przewodnicząca zespołu |
Urszula Borecka |
|
Karolina Sienkiewicz |
|
Mirella Czuryłło -Bielecka |
|
Dorota Haszko |
|
Małgorzata Mięgoć |
|
Ewa Janik |
|
Agata Bień |
|
Krzysztof Browarny |
|
Monika Gulatowska |
|
Michał Paruszewski |
|
Urszula Derkacz |
|
Radosław Potrac |
|
Olga Musiał |
|
Renata Biernacka |
|
Aleksandra Modlińska |
|
Milena Połosak |
|
Katarzyna Gorczyca |
|
Marta Kamińska |
|
Barbara Jarosz |
|
Wszyscy nauczyciele specjaliści wchodzący w skład zespołu ds. pomocy psychologiczno - pedagogicznej oraz nauczyciele dydaktycy prowadzący zajęcia z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. |
Zespół nauczycieli świetlicy szkolnej |
|
Magdalena Szałkowska |
kierownik świetlicy szkolnej |
Beata Dąbrowska |
|
Lidia Krakowska |
|
Katarzyna Marcińczyk |
|
Julita Sobolewska |
|
Patrycja Sztankiewicz |
|
Ewa Szeląg-Kułakowska |
|
Zespół nauczycieli biblioteki |
|
Maria Krzysztoporska |
|
Magdalena Sztyler |
|
Zespół do spraw dyżurów |
|
Urszula Borecka |
|
Olga Musiał |
|
Katarzyna Sewestianiuk |
|
Justyna Szewczyk |
|
Małgorzata Wojtaś |
|
Jarosław Rymarski |
|
Zespół programu wychowawczego szkoły |
|
Małgorzata Wojtaś |
|
Ewa Gołba |
|
Aleksandra Sowińska |
|
Hanna Mielczarek |
|
Wojciech Wydrzyński |
|
Marzena Podwysocka |
|
Jarosław Majchrzak |
|
Radosław Potrac |
przewodniczący zespołu |
Mariola Ogrońska |
|
Dorota Zygardowicz |
|
Magdalena Szałkowska |
|
Zespół koordynujący organizację, przebieg, wyniki i promocję konkursów w roku szkolnym 2023/2024 (tablica informacyjna, strona szkoły) |
|
Agnieszka Pawlik-Regulska |
przewodnicząca zespołu |
Aleksandra Sowińska |
|
Marta Izdebska |
|
Hanna Mielczarek |
|
Joanna Jankowska |
|
Mikołaj Mulik |
|
Marzena Podwysocka |
|
Anna Chybowska |
|
Patrycja Sztankiewicz |
|
Zespół do spraw zmian w statucie szkoły |
|
Justyna Szewczyk |
przewodnicząca zespołu |
Marta Izdebska |
|
Aleksandra Modlińska |
|
Katarzyna Sewestianiuk |
|
Strona internetowa szkoły |
|
Kazimierz Bryzek |
przewodniczący zespołu |
Radosław Potrac |
|
Agnieszka Pawlik-Regulska |
|
Ewa Haraburda |
|
Katarzyna Marcińczyk |
|
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego |
|
Dorota Zygardowicz |
przewodnicząca zespołu |
Marta Izdebska |
|
Katarzyna Sewestianiuk |
|
Jan Maziarz |
|
Wojciech Wydrzyński |
|
Małgorzata Wojtaś |
|
Katarzyna Guzek-Horowska |
|
Julita Sobolewska |
|
Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu |
|
Monika Gulatowska |
przewodnicząca zespołu |
Olga Musiał |
|
Radosław Potrac |
|
Zespół koordynujący organizację, przebieg, wyniki i podsumowanie egzaminów próbnych w roku szkolnym 2023/20234
|
|
Ewa Gołba |
przewodnicząca zespołu |
Dorota Zygardowicz |
|
Aleksandra Sowińska |
|
Wojciech Wydrzyński |
|
Justyna Szewczyk |
|
Katarzyna Sewestianiuk |
|