Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863 r.

03-772, Warszawa

ul. Kawęczyńska 2

tel. 226195382

sp30@eduwarszawa.pl
Jesteś tutaj: Start / Grono pedagogiczne

Grono pedagogiczne

ROK SZKOLNY 2022/2023

Grono pedagogiczne i Zespoły Nauczycielskie

Grono pedagogiczne

L.p. Nazwisko i imię
1 Adamczuk Paulina
2 Bień Agata
3 Biernacka Renata
4 Bogusz Elżbieta
5 Borecka Urszula
6 Bryzek Kazimierz
7 Chybowska Anna
8 Czuryłło-Bielecka Mirella
9 Dąbrowska Beata
10 Derkacz Urszula
11 Gajewska Martyna
12 Gołba Ewa
13 Gorczyca Katarzyna
14 Gulatowska Monika
15 Guzek-Horowska Katarzyna
16 Haraburda Ewa
17 Haszko Dorota
18 Izdebska Marta
19 Janik Ewa
20 Jankowska Joanna
21 Jank-Soporowska Agnieszka
22 Jaroskiewicz Anna
23 Jemielniak Emilia
24 Kamińska Marta
25 Karolkiewicz Grzegorz
26 Karolkiewicz Małgorzata
27 Kęsicka Katarzyna
28 Kłos Wioletta
29 Kozłowska Bogumiła
30 Krakowska Lidia
31 Krzysztoporska Maria
32 Kuzioła Monika
33 Majchrzak Elżbieta
34 Majchrzak Jarosław
35 Mallach Monika
36 Marcińczyk Katarzyna
37 Maziarz Jan
38 Mielczarek Hanna
39 Mierzejewska Alicja
40 Mięgoć Małgorzata
41 Modlińska Aleksandra
42 Mulik Mikołaj
43 Musiał Olga
44 Obrowska Monika
45 Ogrońska Mariola
46 Olszewska Ewa
47 Otto-Orzeł Anna
48 Pawlik - Regulska Agnieszka
49 Połosak Milena
50 Podwysocka Marzena
51 Potrac Radosław
52 Puciłowski Artur
53 Ryder Małgorzata
54 Rymarski Jarosław
55 Sajewska Beata
56 Seliga Róża
57 Serzysko Anna
58 Sewestianiuk Katarzyna
59 Sienkiewicz Karolina
60 Sobolewska Julita
61 Sowińska Aleksandra
62 Stalewski Krystian
63 Szałkowska Magdalena
64 Szczodrowski Sławomir
65 Szeląg-Kułakowska Ewa
66 Szewczyk Justyna
67 Sztankiewicz Patrycja
68 Sztyler Magdalena
69 Szymczak Agnieszka
70 Świętochowska Teresa
71 Urbanowska Marlena
72 Wojtaś Małgorzata
73 Wydrzyński Wojciech
74 Zygardowicz Dorota

 

ROK SZKOLNY 2022/2023

ZESPOŁY NAUCZYCIELSKIE

 

Zespół nauczycieli oddziałów przedszkolnych i edukacji wczesnoszkolnej

0a

Marlena Urbanowska

Beata Sajewska

Urszula Derkacz

 

1a

Agnieszka Jank-Soporowska

 

1b

Elżbieta Bogusz

 

1c

Anna Chybowska

Milena Połosak

 

2a

Ewa Haraburda

 

2b

Ewa Janik

Katarzyna Gorczyca

 

2c

Wioletta Kłos

Agnieszka Szymczak

 

3a

Małgorzata Wojtaś

przewodnicząca  zespołu

3b

Anna Otto-Orzeł

 

3c

Katarzyna Guzek-Horowska

Aleksandra Modlińska

 

 

Zespół nauczycieli przedmiotów humanistycznych i przedmiotów artystycznych

Ewa Gołba

przewodnicząca zespołu

Katarzyna Kęsicka

 

Alicja Mierzejewska

 

Agnieszka Pawlik-Regulska

 

Dorota Zygardowicz

 

Anna Otto - Orzeł

 

Artur Puciłowski

 

Małgorzata Ryder

 

Róża Seliga

 

Joanna Jankowska

przewodnicząca zespołu nauczycieli przedmiotów artystycznych

Agata Bień

 

 

Zespół nauczycieli przedmiotów matematyczno - przyrodniczych

Hanna Mielczarek

przewodnicząca zespołu

Artur Puciłowski

 

Anna Serzysko

 

Marta Kamińska

 

Urszula Borecka

 

Kazimierz Bryzek

 

 

Wojciech Wydrzyński

 

Aleksandra Sowińska

przewodnicząca zespołu nauczycieli matematyki i informatyki

Grzegorz Karolkiewicz

 

Bogumiła Kozłowska

 

Anna Jaroskiewicz

 

 

Zespół nauczycieli języków obcych

Wojciech Wydrzyński

przewodniczący zespołu

Marta Izdebska

 

Monika Kuzioła

 

Katarzyna Sewestianiuk

 

Justyna Szewczyk

 

Ewa Szeląg-Kułakowska

 

Katarzyna Kęsicka

 

Monika Mallach

 

 

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego

Jarosław Majchrzak

przewodniczący zespołu

Elżbieta Majchrzak

 

Małgorzata Karolkiewicz

 

Jan Maziarz

 

Mikołaj Mulik

 

Jarosław Rymarski

 

Krystian Stalewski

 

Grzegorz Karolkiewicz

 

 

 

Zespół nauczycieli religii i etyki

s. Dominika Jemielniak

przewodniczący zespołu

Marzena Podwysocka

 

Milena Połosak

 

ks. Sławomir Szczodrowski

 

Anna Chybowska

 

 

 

 

 

Zespół nauczycieli ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej

Mariola Ogrońska

przewodnicząca zespołu

Urszula Borecka

 

Karolina Sienkiewicz

 

Mirella Czuryłło -Bielecka

 

Dorota Haszko

 

Małgorzata Mięgoć

 

Ewa Janik

 

Monika Gulatowska

 

Monika Obrowska

 

Paulina Adamczuk

 

Radosław Potrac

 

Olga Musiał

 

Renata Biernacka

 

Marta Kamińska

 

Agata Bień

 

Urszula Derkacz

 

Milena Połosak

 

Katarzyna Gorczyca

 

Agnieszka Szymczak

 

Aleksandra Modlińska

 

Wszyscy nauczyciele specjaliści wchodzący w skład zespołu ds. pomocy psychologiczno - pedagogicznej oraz nauczyciele dydaktycy prowadzący zajęcia z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

 

 

 

 

Zespół nauczycieli świetlicy szkolnej

Magdalena Szałkowska

kierownik świetlicy szkolnej

Beata Dąbrowska

 

Lidia Krakowska

 

Katarzyna Marcińczyk

 

Julita Sobolewska

 

Patrycja Sztankiewicz

 

Teresa Świętochowska

 

 

 

 

Zespół nauczycieli biblioteki

Maria Krzysztoporska

 

Magdalena Sztyler

 

 

 

Zespół do spraw dyżurów

Urszula Borecka

 

Olga Musiał

 

Katarzyna Sewestianiuk

 

Justyna Szewczyk

 

Małgorzata Wojtaś

 

Jarosław Rymarski

 

 

 

Zespół programu wychowawczego szkoły

Małgorzata Wojtaś

 

Ewa Gołba

 

Aleksandra Sowińska

 

Hanna Mielczarek

 

Wojciech Wydrzyński

 

s. Dominika Jemielniak

 

Jarosław Majchrzak

 

Radosław Potrac

przewodniczący zespołu

Mariola Ogrońska

 

Dorota Zygardowicz

 

Magdalena Szałkowska

 

 

 

Zespół koordynujący organizację, przebieg, wyniki i promocję konkursów                                                   w roku szkolnym 2022/2023

(tablica informacyjna, strona szkoły)

Agnieszka Pawlik-Regulska

przewodnicząca zespołu

Aleksandra Sowińska

 

Marta Izdebska

 

Hanna Mielczarek

 

Joanna Jankowska

 

Mikołaj Mulik

 

s. Dominika Jemielniak

 

Anna Chybowska

 

Patrycja Sztankiewicz

 

 

Zespół do spraw zmian w statucie szkoły

Justyna Szewczyk

przewodnicząca zespołu

Marta Izdebska

 

Aleksandra Modlińska

 

Katarzyna Sewestianiuk

 

 

 

 

Strona internetowa szkoły

Kazimierz Bryzek

przewodniczący zespołu

Radosław Potrac

 

Agnieszka Pawlik-Regulska

 

Ewa Haraburda

 

Katarzyna Marcińczyk

 

 

 

 

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Dorota Zygardowicz

przewodnicząca zespołu

Marta Izdebska

 

Katarzyna Sewestianiuk

 

Jan Maziarz

 

Jarosław Rymarski

 

Małgorzata Wojtaś

 

Katarzyna Guzek-Horowska

 

Julita Sobolewska

 

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu

Monika Gulatowska

przewodnicząca zespołu

Olga Musiał

 

Radosław Potrac

 

 

 

 

Zespół koordynujący organizację, przebieg, wyniki i podsumowanie egzaminów próbnych w roku szkolnym 2022/2023

 

Ewa Gołba

przewodnicząca zespołu

Katarzyna Kęsicka

 

Aleksandra Sowińska

 

Bogumiła Kozłowska

 

Wojciech Wydrzyński

 

Monika Kuzioła