PIKNIK SPORTOWY W SP30

05.06.2016r.

( Powrót do strony wydarzenia )

Kolejny raz w tym roku szkolnym Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 30 otworzyła swoje drzwi w nietypowy, jak dla szkoły, dzień - niedzielę. Tym razem uczniowie, rodzice i nauczyciele spotkali się na „Sportowym pikniku z 30”, który odbył się pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga Północ. Atrakcji nie brakowało…….

Rozpoczęliśmy wyprawą do odległej galaktycznej krainy Szkolandii nr 30 gdzie biali i czarni mieszkańcy stoczyli pokazową rozgrywkę szachową. Jak przystało na walkę byli poszkodowani i ranni, których natychmiast przejmowała drużyna Mistrzów Szkół Podstawowych Prawobrzeżnej Warszawy w udzielaniu Pierwszej Pomocy.

Na przybyłe dzieciaki czekały: tory przeszkód, rzut kaloszem, malowanie twarzy, zabawa z chustą animacyjną, kolorowa ścianka do zdjęć, pokaz sprzętu strażackiego i wiele innych ciekawych stanowisk. Odbyły się także rozgrywki w piłce siatkowej Rodzice kontra Nauczyciele. A na łasuchów czekały smakołyki w kawiarence.

Pogoda, humor i jak przystało na sportowy piknik - kondycja, dopisały wzorowo. Kogo nie było z nami niech żałuje!