Relacja z wycieczki do Mielna w dniach 18.04.2017r. - 22.04.2017r

W dniach 18 - 22.04. 2017r. uczniowie klas: 3c, 5c, 4b, 6a, 6b, 6d, udali się na 5-dniową wycieczkę do Mielna. Uczniowie oczywiscie pojechali na wycieczkę pod opieka naszej wspaniałej kadry. Opiekę nad uczniami sprawowali: pani Monika Gulatowska, pani Katarzyna Guzek-Horowska, Pani Małgorzata Karolkiewicz, pani Dorota Zygardowicz, pani Monika Wietrzycka, pani Katarzyna Sewastianiuk, pani Monika Kuzioła, pani Mariola Ogrońska, pan Radosław Potrac, pan Krystian Stalewski, pan Jan Maziarz oraz pan Kazimierz Bryzek.

W programie wycieczki było wiele atrakcji, np. zwiedzanie Kołobrzegu, rejs statkiem, wspinaczka na latarnię morską w Gąskach i w Kołobrzegu, spacery po plaży, dyskoteki, basen, zwiedzanie starówki w Toruniu oraz oczywiście lekcje, za którymi uczniowie przepadali :).

Zapraszamy do galerii, która przypomni nam wszystkim to wydarzenie.

Miłego oglądania.